Zablokowane drzwi w aucie – oto co możesz zrobić!

Właściciele samochodów mogą napotkać różne problemy ze swoim pojazdem. Do dość nieoczywistych, choć zdarzających się stosunkowo często, zalicza się zablokowanie drzwi, w efekcie czego nie ma możliwości ich otworzenia. Taka sytuacja, niezależnie od przyczyny jej wystąpienia, wymaga znalezienia skutecznego rozwiązania. Podpowiadamy najlepsze z nich!

Dlaczego drzwi w aucie są zablokowane – potencjalne przyczyny

Zablokowane drzwi w samochodzie uniemożliwiają kierowcom dostanie się do ich własnego pojazdu i korzystanie z niego. Wśród przyczyn, które mogą spowodować taki stan rzeczy, wymienić należy w pierwszej kolejności zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu. Gdy kierowca pozostawi je w samochodzie, w większości modeli po kilku minutach dojdzie do automatycznego zablokowania zamków. To jednak nie jedyny powód zablokowania drzwi pojazdu. Niekiedy może również dojść do różnych uszkodzeń np. zacięcie się zamka, drzwi lub jednego z ich elementów, a także rozładowania baterii w pilocie. Zdarza się także, że kierowcy gubią kluczyki do swojego pojazdu. W takich przypadkach warto znać skuteczne sposoby na odzyskanie dostępu do auta.

Sposoby na samodzielne otworzenie zablokowanych drzwi w samochodzie

Niezależnie od przyczyny problemu, zablokowane drzwi samochodu skłaniają do poszukiwania rozwiązania problemu. Wiele osób decyduje się na zastosowanie siły, ciągnięcie za klamkę, użycie różnych narzędzi np. haków bądź wieszaków, a nawet wybicie szyby. W stresie podejmują się działań, które mogą spowodować sporo szkód. Ich naprawa to z kolei bardzo duże wydatki, dlatego z reguły lepiej jest wziąć kilka oddechów i wybrać lepsze, bezpieczniejsze rozwiązanie. Jest nim awaryjne otwieranie samochodów.

Bezinwazyjne i bezpieczne awaryjne otwieranie drzwi przez Pogotowie zamkowe

W przypadku braku możliwości otworzenia drzwi samochodowych, skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów z Pogotowia zamkowego. Firma od lat pomaga klientom w odzyskaniu dostępu do ich pojazdów, otwierając zamki w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Wezwani do wykonania zlecenia ślusarze to specjaliści, którzy posiadają wprawę wynikającą z wieloletniego doświadczenia, a także wiedzę z zamków i zabezpieczeń. Stale rozwijają ją także w trakcie branżowych szkoleń, dzięki czemu poradzą sobie nawet z otwieraniem najnowszych modeli samochodów, wyposażonych w nowoczesne mechanizmy zamkowe. Do realizacji usługi wykorzystują nowoczesne narzędzia, dzięki którym prace są przeprowadzane w sposób całkowicie bezinwazyjny. Potrzebna Ci natychmiastowa pomoc ślusarska? Skontaktuj się z Pogotowiem zamkowym: https://www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *